0

‘MAJSTORIJA’: Ni Rambo nije mogao ovako, pogledajte gol iz kornera fudbalera Seare (VIDEO)

Objavljeno: 08.09.19 u 11:57

Gol fudbalera Seare Karvalja definitivno je najlepši postignut ovog vikenda širom sveta, šta je radio golman Korintijansa.

Vodio je Korintijans protiv Seare sa 2:0 autogolom Lukasa i pogotkom iskusnog Vagnera Lova. Galjardo je u 59. minutu smanjio na 2:1, a onda spektakl.

Korner sa desne strane u 91. minutu izveo je Karvaljo. On je video da je golman domaćeg tima izašao, a da na prvu stativu nije stavio igrača kao zaštitu. Usledio je feleš spoljnom u stilu Roberta Karlosa i gol – pogledajte:

Postavlja se pitanje šta je golman Korintijansa želeo time što desnog ili levog beka nije stavio na prvu stativu.