0

PRIMERA: Sedam golova na Kamp nou, a dva Grizmana u ‘petardi’ Barselone protiv Betisa

Objavljeno: 25.08.19 u 23:11

Fudbaleri Barselone oporavili su se od početnog poraza od Atletik Bilbaa, i pred svojim navijačima su bili ubedljivi protiv Betisa – 5:2 (1:1).

Da je poraz na startu Primere ostavio traga na Barsine igrače videlo se u prvom poluvremenu meča sa klubom iz Sevilje, koji je iznenađujuće vodio od 15. minuta golom Fekira.

Ali onda je konačno Antoan Grizman došao do izražaja u Barseloni, usled izostanaka Lionela Mesija i Luisa Suareza, te je sa dva gola večeras protiv Betisa nagovestio da se ipak polako uklapa u katalonski tim.

Najpre je Francuz pred odlazak na odmor doneo izjednačenje, a potom posle pet minuta igre u nastavku još jednom golom potpuni preokret na Kamp nou.

Dalje je sve bilo lakše za Katalonce. Pogađali su redom Perez u 56. minutu, Đordi Alba u 60. i Arturo Vidal u 77. za na kraju više nego ubedljiv trijumf Barse, koji je u 79. minutu donekle ublažio Loren golom za konačnih 5:2.