0

KVALIFIKACIJE ZA LE: Goleada u Torinu, Vulvsi na korak od Evrope!

Objavljeno: 23.08.19 u 00:14

U derbiju plej-ofa za Ligu Evrope sastali su se Torino i Volverhemton.

Englezi su prošle sezone uspeli da izbore povratak u Premijer ligu, a ove su na pragu mesta u Evropi. Nakon prvog meča, kući nose prednost od jednog gola razlike.

Torino odolevao gotovo celo prvo poluvreme i na momente je bio ravnopravan rival Jedna greška nespretna intervencija Bremera na centaršut Žoaoa Mutinja doveli su do toga da gosti povedu dva minuta pre odlaska u svlačionicu. Adame Traore je odlično pronašao Dijega Žotu u 59. minutu.

Izgledalo je da će gosti do ubedljive popbede, a dva minuta kasnije odgovorio je De Silvestri. Himenes je uspeo u 72. minutu da vukovima donese prednost 3:1. Beloti je uspeo sa bele tačke da smanji na 2:3.

Posle gola sa bele tačke Beloti je imao još jednu veliku priliku u zaustavnom vremenu, ali mu se isprečio odlični Rui Patrisio! I pored dva primljena gola portugalski golman bio je vrlo dobar i definitivno najzaslužniji što Vulvsi kući nose pobedu od jednog gola razlike.