0

PRVA LIGA SRBIJE: U Vranju iz ‘dva u jedan’, Žarkovo silovito…

Objavljeno: 04.08.19 u 21:10

Danas su odigrana još tri meča Prve lige Srbije i u sva tri su trijumfovali domaćini u goleadama.

Dinamo iz Vranja je na povratku u drugu ligu dočekao nekada osvajača Kupa ekipu Smedereva. ‘Oklopnici’ su poveli na jugu Srbije preko Jovkovića u 44. minutu. A, onda je u drugih 45 minuta usledio veliki preokret.

Stevanović je u 58. minutu izjednačio iz penala. Samo sedam minuta kasnije Jovanović je preokrenuo na 2:1, da bi Babić u 72. minutu overio pobedu Vranjanaca – 3:1.

Žarkovo je u Beogradu dočekalo Budućnost iz Dobanovaca i slavilo sa 4:0. Gosti su nokautirani u prvih deset minuta utakmice kada je na semaforu stajalo 3:0. Golove za Žarkovo postigli su Aničić, Bogdanovski i Kiković. Konačnih 4:0 postavio je Aničić drugim golom u 67. minutu.

U Kruševcu je Trajal sa 2:1 pobedio Kolubaru iz Lazarevca.