0

SUPERLIGA KINE: Šangdong u seriji, baš kao i Dalijan

Objavljeno: 07.07.19 u 15:47

Kompletirano je 16. kolo kineske Superlige, nažalost naš trener Aleksandar Stanojević doživeo je poraz.

Peking Rene je na svom terenu dočekao Šangdong i poražen je sa 2:0. Aleksandar Stanojević nije mogao da stane na put zahuktalom Luengu. ‘Narandžaste’ je ponovo do trijumfa vodio mladi Brazilac Guedeš koji je pre samo sedam dana sa dva gola srušio lidera prvenstva Peking Guan.

Rene je Guedeš postigao jedan gol, drugi u 87. minutu na asistenciju Lijua. Pre toga vođstvo Šangdongu doneo je Pele golom u 64. minutu, a asistenciju je ‘upisao’ Guedeš.

U seriji je Dalijan Jifang, nebesko-plavi su sa 3:1 pobedili Henan Žianje. Dalijan je poveo u 20. minutu golom Boatenga. Samo 19 minuta kasnije prednost je udvostručio Karasko sa penala. Dalijan je sve rešio u 54. minutu kada je Boateng na asistenciju Karaska povisio na 3:0. Počasni gol za goste postigao je Ivo u 71. minutu.

Tijancin je sa 2:1 pobedio Đangsua. Golove za Tedu postigli su Vagner i Ačeampong, dok je za Suning gol postigao Li Ang.