0

EP ZA MLADE: Španci u finišu srušili Belgijance, zakuvalo se u grupi A (VIDEO)

Objavljeno: 19.06.19 u 20:51

Veoma lepim golom u 89. minutu Španija je savladala Belgiju sa 2:1 (1:1) i tako je izbacila iz borbe za polufinale.

Španci su u prvom kolu izgubili meč od domaćina Italije, dok je Poljska savladala Belgijance, te je ovaj meč bio biti ili ne biti za ‘furiju’ i ‘đavole’.

Poveli su Španci već u sedmom minutu golom Olmoa, dok je u 24. minutu izjednačenje doneo Bornau, a u nastavku meča mnogo više od igre je imala Španija.

Stvarala je šanse i konstantno atakovala na gol Belgije i mreža se zatresla tek u 89. minutu. Učinio je to Fornals veoma lepim pogotkom kojim je Španiju približio cilju.

U poslednjem kolu će igrati protiv Poljske, koja će prethodno večeras igrati meč drugog kola protiv Italije.