KAKAV POVRATAK DUŠKA TOŠIĆA: Defanzivac postigao prvi gol ove sezone (VIDEO)

Objavljeno: 21.04.19 u 12:43

Nakon dva meča pauze Srbin se ponovo našao u sastavu ekipe koju vodi Dragan Stojković.

Na pravi način je defanzivac odgovorio zemljaku, i to prvim golom ove sezone.

U šestom kolu kineskog šampionaa Gvangžu R&F, koji sa klupe predvodi srpski stručnjak gostuje ekipi Đangsu Suninga. Tokom prvog poluvremena domaća ekipa stigla je do velike prednost, a trenutni rezultat je 3:1. Upravo taj jedan gol za gostujuću ekipu postigao je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde.

Nakon centaršuta Sabe u 12. minut utakmice najblji u skoku bio je Duško Tošić, koji je udarcem glavom uspeo da savlada golmana Gvangžua. Ovaj gol je bio izjednačujući, pošto je prednost domaćem timu doneo Eder u trećem minutu, kasnije je i dva puta pogodio Aleks Tešeira.