0

SERIJA A: Frozinone poklekao pred odličnim Interom

Objavljeno: 14.04.19 u 22:37

U pretposlednjem meču 32. kola Serije A Inter je bio ubedljiv na gostovanju Frozinoneu.

Neuroazuri su slavili sa 3:1 na gostovanju Frozinoneu. Uz ubedljivu igru gostiju. Domaći mogu da zahvale odličnom čuvaru mreže što pobeda gostiju nije bila i ubedljivija.

Prvi gol postigao je Rađa Naingolan. Igrao se 19 minut kada je Rađa uspeo glavom da plasira loptu u levi ugao golmana domaćih. Odmah u sledećem napadu je Luka Paganini pokušao da uzvrati iz slične situacije ali nije bio dovoljno precizan. Ivan Perišić je bio izvođač najstrože kazne i bez problema je uvećao prednost Intera. Mateo Politano je u 41. minutu umalo postigao i treći gol za Inter, ali je Marko Portielo bio na visini zadatka i poslao loptu u korner.

Frančesko Kasata je uspeo da smanji na 2:1 u 61. minutu. Promešao je odbranu  i precizno je plasirao loptu u donji levi ugao. Mauro Ikardi je u 86. minutu imao lepu priliku ali je Sportielo bio nan visini zadatka. Matias Većino je u 93. minutu šutnuo  ka golu Frozinonea i postavio konačnih 3:1.