0

Fudbal Super League Season 2018-2019 Crvena Zvezda v Macva (Sabac) Beograd, 29.03.2019. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

ŠKOLSKA AKCIJA ZVEZDE ZA 1:1: Majstorija Boaćija i asistencija za špice Čaušića (VIDEO)

Objavljeno: 30.03.19 u 19:47

Fudbaleri Mačve poveli su i postigli prvi gol protiv Zvezde, a nije dugo trebalo domaćem timu da se revanšira.

Samo 22 minuta dala je Crvena zvezda gostima da uživaju u prednosti. Pritiskali su domaći nakon gola crveno-crnih, ali su uspeli da probiju bedem do tog trenutka odlične odbrane Mačve.

Vrhunsku dubinsku loptu poslao je Marko Marin na levi bok za Milana Rodića koji je izbegao ofsajd, potom je prebacio na drugu stranu loptu, Čaušić je spustio grudima, a onda ju je mir Crvenoj zvezdi pred poluvreme doneo je Boaći za 1:1.