0

SVET OPET BRUJI O TADIĆU: Srbin ne staje! Nova dva gola i asistencija u ubedljivoj pobedi Ajaksa (VIDEO)

Objavljeno: 10.03.19 u 20:03

Tim iz Amsterdama je na svom terenu porazio Fortunu rezultatom 4:0 u 25. kolu Eredivizije.

Dušan Tadić je bio dvostruki strelac u pobedi Ajaksa, a upisao je i asistenciju.

Kopljanici su poveli već u 4. minutu kada je Dušan Tadić uputio neodbranjiv udarac pod prečku gola tima iz Sitarda za 1:0. David Neres je na asistenciju Zijeha duplirao prednost u 27. minutu, a isti igrač je pogodio i u 63. minutu kada ga je lepim dodavanjem uposlio Tadić.

Srpski reprezentativac je postavio konačnih 4:0 na pet minuta do kraja utakmice kada Kasper Dolberg nije bio sebičan i poslužio ga loptom u izglednoj poziciji.

(Izvor: YouTube/King Ko0ora Tv)