0

FLEŠ IZ TURSKE: Gol Ljajića za pobedu Bešiktaša, a onda glupost srpskog reprezentativca (VIDEO)

Objavljeno: 15.02.19 u 20:55

U premijernom meču Superlige Turske Bešiktaš je kao gost pobedio Malatiju 2:1 i izbacio je iz borbe za Ligu šampiona.

Malatija za koju nastupaju Danijel Aleksić i Mičel Donald bila je apsolutni hit turskog prvenstva. Ipak, u poslednja četiri meča zabeležila je dva remija i dva poraza, a poslednji danas od Bešiktaša koji je poziciju iznad nje.

Derbi je rešio Adem Ljajić. Srpski as je postigao pobednonosni gol u 70. minutu na asistenciju Erkina. Pet minuta pre toga Malatija je izjednačila preko Sismanoglua, a asistirao mu je bivši fudbaler Vojvodine i novopečeni reprezentativac Srbije Danijel Aleksić. Evo pobedonosog gola Ljajića:

Nažalost, srpski fudbaler je kasnije napravio glupost, zaradio žuti karton zbog kog će preskočiti veliki derbi sa Fenerbahčeom sledeće nedelje.