0

IMA LI OVDE MATERIJALA ZA ‘L’EKIP’: Pobeda od 10:0 u jednoj od najjačih evropskih liga (VIDEO)

Objavljeno: 11.02.19 u 00:08

Fudbaleri Benfike sa 10:0 savladali su Nasional u meču 21. kola šampionata i tako prišli Portu na bod zaostatka.

Iako su u prvih 45 minuta postigli tri gola, ništa nije nagoveštavalo da će u drugom poluvremenu biti viđena prava kanonada o kojoj će još sigurno biti reči.

Čak sedam pogodaka postigla je Benfika u drugom poluvremenu od ukupno deset, i tako na blago rečeno ubedljiv način prišla Portu na bod zaostatka.

Iako Nasional igra loše ove godine, čini se da je ovako ubedljiva pobeda ipak neočekivana, pa nam ostaje da se zapitamo da li će visok rezultat sa večerašnjeg meča privući pažnju francuskog L’Ekipa?