0

SRBIN UPISAO PRVENAC: Jojić pogotkom van šesnaesterca ublažio poraz svog Baškišehira (VIDEO)

Objavljeno: 24.01.19 u 15:49

Tim koji drži prvo mesto turske Superlige završio takmičenje u kupu te zemlje.

Ekipa Baškišehira završila je takmičenje, a njih je eliminisao drugoligaš Hatajspor.

Lider turskog šampionata u prvoj utakmici na svom terenu slavio je minimalnim rezultatom, ali je u revanšu ova ekipa doživela pravi debakl. Oni su poraženi u Antiohiji rezultatom 4:1, a već nakon prvih 45 minuta bilo je jasno kakav će biti epilog.

Domaći tim već u 12. minutu utakmice golom Abdioglua anulirala je zaostatak iz prve utakmice. Međutim, sedam minuta kasnije novu prednost ekipi iz turske prestonice doneo je srpski internacionalac. Jojić je udarcem van šesnaesterca upisao prvenac u dresu Bašakšehira.

(VIDEO;YouTube/A Spor)

Ova prednost nije drugo trajala, a sa dva gola do kraja utakmice Hatajspor je obezbedio plasman u narednu rundu.