0

PREMIJER LIGA: Mančester siti ‘sa pola gasa’ do bodova u Hadersfildu (VIDEO)

Objavljeno: 20.01.19 u 16:25

Tri gola za nova tri boda ‘građana’ u nastavku juriša ka prvoplasiranom Liverpulu.

Celokupni utisak pobede Mančester sitija od 3:0 (1:0) jeste da je Hadersfild imao sreće što su ‘građali’ igrali u slabijem tempu, te da bi rezultat po potrebi bio i mnogo ubedljiviji.

Tim Pepa Gvardiole je poveo u 18. minutu kada je Danilo šutirao sa velike udaljenosti, a lopta na putu pogodila Šindlera i promenila smer. Ostala je samo dilema da li je u pitanju gol igrača Mančester sitija ili autogol defanzivca domaće ekipe.

Gosti su sve rešili za tri minuta igre u nastavku. Najpre je u 54. minutu Rahim Sterling povisio na 2:0, da bi u 56. minutu Liroj Sane bio strelac gola za konačnih 3:0, iako je potencijalno u toj situaciji bio u ofsajdu.