0

AZIJSKI KUP: Indija razbila Rajevca i Tajland na startu

Objavljeno: 06.01.19 u 16:30

Fudbalska reprezentacija Indije bila je ubedljiva protiv Tajlanda u prvom kolu grupe A Azijskog fudbalskog kupa. Rezultat je bio 4:1 (1:1).

Iako su Tajlanđani, čiji je selektor Milovan Rajevac, bili blagi favoriti makar prema ocenama kladionica i svetskih ‘bukmejkera’, Indija je u potpunosti izdominirala u današnjem susretu.

Povela je u 27. minutu golom Četrija iz jedanaesterca, ali je Tajland izjednačio nakon šest minuta preko Dangde i sa nerešenim ishodom se otišlo na veliki odmor.

Ali su Indijci u nastavku bili mnogo bolji i zasluženo osvojili tri boda na otvaranju Azijskog kupa. Već u prvom minutu je Četri ponovo bio strelac, zatim je Tapa povisio na 3:1 u 68. minutu, a konačan rezultat je postavio Lalpeklua u 80. minutu meča.

U toj grupi A su juče domaćin i Bahrein svoj meč odigrali nerešeno rezultatom 1:1.