0

PREMIJER LIGA: ‘Lisice’ opet ‘kroje’ šampiona, Liverpul na ‘+7’! Matić strelac (VIDEO)

Objavljeno: 26.12.18 u 17:54

Mančester Siti vezao drugi poraz, Liverpul slavio, ‘Boksing dej’ „redse“ poslao na „+7“!

Lester će opet biti tim koji će odlučiti šampionsku trku, pošto je nakon poraza od Kristal Palasa Mančester Siti „poklekao“ i protiv „lisica“ – 2:1.

Vodili su gosti iz Mančestera golom Bernarda Silve od 14. minuta, ali je na 1:1 poravnao Džejmi Vardi pet minuta kasnije.

Preuzeli su domaći inicijativu, odlično su zaigrali, ali gola nije bilo do kraja prvog poluvremena.

U drugom delu Siti je zaigrao odlično, ali nisu uspevali da savladaju Šmajhela. Sa druge strane, Rikardo Pereira lepim volej udarcem jeste zatresao mrežu Sitija za 2:1. Do kraja meča Fabijan Delfo je zbog grubog starta zaradio crveni karton.

Liverpul je slavio protiv Njukasla sa 4:0, pogađali su Lovren, Salah, Šaćiri i Fabinjo za velikih sedam bodova viška u odnosu na „građane“.

(Youtube/ 7 romald)

A slavio je i Mančester Junajted protiv Hadersfilda sa 3:1, uz gol Nemanje Matića i dva pogotka Pola Pogbe.