PREMIJER LIGA: Palas iznenadio Siti, a Lester Čelsi – gol Milivojevića (VIDEO)

Objavljeno: 22.12.18 u 18:09

Fenomenalni mečevi 18. kola su za nama.

Takođe viđena su i dva velika iznenađenja, a u jednom je učestvovao i naš Luka Milivojević.

Fudbaleri Kristal Palasa uspeli su da načine pravi podvig pobedivši aktuelnog šampiona i to na njihovom ‘Etihadu’. Domaća ekipa golom Ilkaja Gundogana stigla je do vođstva u 27. minutu. Nakon samo šest minuta Džefri Šlup uspeo je da poravna rezultat. U 35. minutu igre domaće navijače utišao je Andros Tausend prelepim pogotkom. Početkm drugog dela igre Voker ruši u šesnastercu Majera, a sa bele tačke precizan je bio naš Luka Milivojević. Kevin de Brujne uspeo je u 85. minutu da postigne još jedan pogodak za ‘građane’, ali to večeras nije bilo dovoljno.

Ekipa Bornamuta na svom terenu lako je izašla na kraj sa Brajtonom. Oni su golovima Bruksa u 21. minutu i 78. stigli do novih bodova. Isto je učinio i Votford protiv Vest Hema, golovima Dinija i Delufeua.

Još jedno iznenađenje viđeno je u Londonu. Lester je uspeo da savlada Čelsi rezultatom 0:1. Domaća ekipa igrala je dobro, ali nije uspela da stigne do gola. Eden Azar i Vilijan imali su izgledne šanse da dođu do gola, a kako u tome nisu uspeli, stigla je kazna. U 51. minutu igre Džejmi Vardi postigao je pogodak vredan tri boda za ‘lisice’.

Dolaskom novog trenera na klupu Sautemptona, ova ekipa izgleda dosta bolje. Nakon što su savladali Arsenal, večeras je na redo došao i Hadersfild. Oni su nakon prvih 45 minuta na kontu već imali dva gola. Strelci su bili Redmond u 15. minutu i Ings u 42. sa bele tačke. Bilinga golom u 58. mintu daje nadu domaćoj ekipi, ali Obafemi rešava pitanje pobednika na 20 minuta pre kraja utakmice.

Utakmica između Njukasla i Fulama okončana je bez pogodaka.