0

2018 FIFA World Cup Qualifier, Aviva Stadium, Dublin 5/9/2017 Republic of Ireland vs Serbia Serbia goal scorer Aleksandar Kolarov celebrates after the game Mandatory Credit ©INPHO/Starsportphoto/Morgan Treacy

SERIJA A: Prelep gol Kolarova, ali šta vredi kada je Roma u 95. minutu početnički prosula bodove! (VIDEO)

Objavljeno: 08.12.18 u 20:00

Fudbaleri Rome ispustili su u poslednjim sekundama trijumf su na gostovanju Kaljariju u 15. kolu italijanske Serije A, a rezultat je bio 2:2 (2:0).

Delovalo je da je počela Roma da pobeđuje u gostima. To je vrlo važno za tim koji se bori za najviši plasman i ka kome ‘vučica’ želi da ide. Ali, samo dve pobede na dosadašnjih osam gostovanja u tome je u mnogome usporavaju.

Rimljani su do prednosti stigli već u 14. minutu, kada je strelac vodećeg gola bio Kristante. A onda smo do 41. minuta čekali na novi pogodak i najlepši momenat na meču.

Kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov je postigao fantastičan gol iz slobodnog udarca, pogodivši same rašlje gola Kaljarija.

Iako je do kraja ostalo više od poluvremena, odgovor domaćih smo dobili tek u 85. minutu kada je Jonite smanjio na 2:1.

Nakon toga se rodila nada da mogu do boda, ali se činilo da je ona trajala samo do drugog žutog kartona Paola Faraga u nadoknadi vremena. Zatim je i Dario Srna dobio direktno isključenje. Nada gotovo da je nestala…

Međutim, onda kada su svi očekivali poslednji zvižduka sudije Macolenija, Marko Sau je pobegao odbrani Rome, koja je početnički izašla visoko, i doneo bod Kaljariju.