0

PRVA LIGA SRBIJE: Inđija na čelu tabele

Objavljeno: 10.11.18 u 18:47

Fudbaleri Inđije savladali su Borac iz Čačka rezultatom 2:0 u meču 16. kola Prve lige Srbije.

Inđija je golovima Stoiljkovića u 41. i Lukića pet minuta pre kraja došla do pobede kojom su se domogli prve pozicije na tabeli, sa bodom više i utakmicom više u odnosu na Javor iz Ivanjice.

(Youtube/Prvaliga Srbije)

TSC i Sinđelić su remizirali 1:1, iako su gosti od 18. minuta imali igrača manje pošto je Branković dobio crveni karotn. U 51. su poveli igrači Sinđelića golom Tufegdžića, dok je na 1:1 u 77. poravnao Galić.

Teleoptik i Novi Pazar su odigrali bez pobednika, 0:0.

Prva liga Srbije, 16. kolo

Teleoptik – Novi Pazar 0:0

TSC – Sinđelić
Inđija – Borac 2:0 (Stoiljković 41, Lukić 85)

13,00: Metalac – Javor
13,00: Sloboda – Radnički 1923
13,00: OFK Žarkovo – Zlatibor
Ponedeljak:
18,00: Trajal – Bežanija

Bečej – Budućnost (D) 5:1 (Kovačević 12. jedanaesterac, 38, 62, Cvijić 46, Stanojev 75 – Stanojev 45+1. autogol)