0

PRIMERA: Goleada u Sevilji, bez pobednika u duelu Betisa i Selte

Objavljeno: 04.11.18 u 23:10

U 11. kolu španske Primere Betis i Selta igrali su nerešeno 3:3 (1:0), bod koji su više proslavili gosti.

Početak sezone je obećavao da bi Betis ove sezone mogao da se bori za Ligu šampiona. Ipak, tim iz Sevilje počeo je da prosipa bodove na sve strane. Dozvolili su sebi da ispuste prednost od 2:0 i za 30 minuta da prime čak tri gola.

Betis je poveo u 33. minutu kada je Lo Selso sjajno uposlio Lorena, a ovaj prevario Alvareza. Zeleno-beli su prednost duplirali u 57. minutu kada je Guardado uz dosta sreće i na silu progurao loptu do Žuniora, a ovaj pogodio za 2:0.

Selta se u igru vratila šest minuta kasnije, Hjulsager je sjajno centrirao, a Gomez loptu samo zakačio glavom za 2:1. Igrao se 69. minut kada je Hunka centrirao sa leve strane, Mendez ostao zaboravljen u kaznenom prostoru Betisa i volejom matirao golmana za 2:2.

U 84. minutu Hjulsager je ‘upisao’ drugu asistenciju, a Gomez drugi pogadak za potpuni preokret 2:3. Radost gostiju trajala je svega tri minuta, pošto je Kanales postigao evrogol iz slobodnog udarca za konačnih 3:3.