0

SLS: Radnički beži Partizanu četiri boda! Slavila i Vojvodina (VIDEO)

Objavljeno: 31.10.18 u 19:14

Radnički pobedom nad Mačvom povećao prednost nad Partizanom na tabeli, het trik Vukanovića protiv Mladosti.

Fudbaleri Radničkog iz Niša slavili su protiv Mačve u 14. kolu Superlige rezultatom 3:0. Bondarenko je doveo tim iz Niša do prednosti, da bi u drugom delu meča Ranđelović i Nikodijević potvrdili ubedljiv trijumf koji je Radnički učvrstio na drugom mestu na tabeli.

(Youtube/HotSport)(Youtube/HotSport)

Napredak je na svom terenu sa 4:1 slavio protiv Mladosti iz Lučana, a heroj pobede bio je Aleksa Vukanović sa tri postignuta gola, u 23, 26. i 75. minutu. Pored njega pogodak je postigao i Marinković u 57. minutu, dok je jedini pogodak za Mladost delo Tumbaševića, i to za vođstvo u 10. minutu.

Vojvodina je golom Đurića u 8. minutu savladala Radnik sa 1:0, a Voždovac je preko Jevtića u 28. i Stuparevića minut pre kraja slavio nad Radom.

Superliga Srbije, 14. kolo

Dinamo (Vr) – Proleter (NS) 2:4 (
Dimitrov 13, 90 – Čolović 4. jedanaesterac, 71. jedanaesterac, Mirosavljev 84, 89)

Spartak – Zemun 2:2
(Milošević 26, Denković 40 – Somaeb 55, 72)

Voždovac – Rad 2:0