0

SERIJA A: Mertens spasio Napoli, Roma ispustila pobedu (VIDEO)

Objavljeno: 28.10.18 u 22:29

U pretposlednjoj utakmici 11. kola italijanske Serije A, Napoli je izvukao bod na svom terenu protiv Rome rezultatom 1:0 (1:0).

Nakon što je Roma šokantno poražena od SPAL-a u prošlom kolu na ‘Olimpiku’ (0:2), usledio je ‘oporavak’ protiv CSKA iz Moskve u Ligi šampiona (pobeda od 3:0), a onda su umalo došli do još veće pobede nad Napolijem na ‘San Paolu’.

Gol velike nade za ‘vučicu’ postigao je El Šaravi već u 14. minutu, kada je na asistenciju Čengiza Undera srećno provukao loptu preko gol-linije iza leđa Davida Ospine.

Od tog momenta, pogotovo u drugom poluvremenu, gledali smo ofanzivu Napolitanaca i šanse pred golom Olsena, a metu je pogodio tek Belgijanac Dris Mertens u poslednjem minutu.

I on je imao dosta sreće, jer je dočekao loptu na sveta tri metra, odakle mu nije bilo teško da je zakuca pod prečku.