0

PRVA LIGA SRBIJE: Inđiji samo bod protiv Sinđelića, Kovačević het trikom doneo pobedu Bečeju

Objavljeno: 13.10.18 u 19:31

Subotnji program 11. kola Prve lige Srbije doneo nam je pet mečeva.

Najviše pažnje bilo je usmereno ka stadionu Sinđelića, gde je gostovala drugoplasirana Inđija. Iako je gostima bila potrebna pobeda kako bi stigli prvoplasirani Zlatibor na tabeli, Sinđelić je uspeo da odoli, pa je utakmica završena bez pobednika – 0:0. Inđiji je ovo bio drugi vezani kiks, pošto su prošle nedelje izgubili od Trajala, pa su tako dopustili Zlatiboru da se osami na čelu tabele.

(Youtube/Prva liga Srbije)

Metalac je protiv Novog Pazara stigao do pobede 2:1 u 88. minutu preko Šarca. Prethodno, Ilić je domaćem timu doneo vođstvo u 16. minutu, dok je na 1:1 izjednačio Islamović u 30. minutu utakmice.

Bečej je protiv Slobode siovito ušao u meč, ali nisu uspeli da savladaju golmana rivala sve do 31. minuta utakmice, kada je Dražićev centaršut u mrežu skrenuo Kovačević. Upravo je Kovačević srušen četiri minuta pre kraja prvog poluvremena, da bi sa penala sam pogodio za 2:0, a konačnih 3:0 za svoj het trik postavio je u 75. minutu.