SERIJA A: Majstorija Filipa Đuričića protiv Milana, ali uzalud (VIDEO)

Objavljeno: 30.09.18 u 22:31

Rosoneri su uspeli da pobede Sasuolo na gostovanju rezultatom 3:1.

Jedini strelac za domaću ekipu na meču bio je Filip Đuričić.

U 39. minutu je nakon inicijative Milan došao do gola. Strelac je bio mladi Frank Kesi, ali je velike zasluge imala loša reakcija odbrana Sasuola koja je pustila fudbalera iz Obale Slonovače da se neometano kreće ka golu domaćina i gađa.

A onda, na startu drugog poluvremena majsotrija Susa. Bonaventura je pronašao vezistu koji je bio na desnom beku, okrenuo se Suso i pomerio loptu ka sredini. Namestio se, opalio i matirao Konsiljija.

Ravno deset minuta kasnije nešto slično uradio je Samu Kastiljeho. Čalhanoglu je proigrao Španca na ivici kaznenog prostora, a on izvanrednim udarcem povisio na 3:0.

Nadu Sasuolu u 68. minutu vratio je Filip Đuričić zaista prelepim golom nakon što ga je proigrao Rožerio:

Konačnih 4:1 je u četvrtom minutu nadoknade postavio je Suso.

Ranije danas je zahvaljujući golu Žervinja na asistenciju Barile Parma sa 1:0 savladala Empoli.

ITALIJA 1 – 7. kolo

Roma – Lacio 3:1 (1:0)