0

BUNDESLIGA: ‘Menš’ u drugom poluvremenu našao lek za ‘farmaceute’

Objavljeno: 25.08.18 u 20:20

U poslednjem meču prvog dana nove sezone u Bundesligi, Borusije Menhengladbah je savladala Bajer Leverkuzen rezultatom 2:0 (0:0).

Ako je gledati po broju dobijenih duela i šansama, moglo bi se reći da su ova dva tima bila izjednačena, ali je domaćin svoje prilike mnogo bolje koristio i zato došao do trijumfa.

Iako prvu najveću šansu nije u gol pretvorio Torgan Azar u 38. minutu, kada je promašio jedanaesterac.

Međutim, Aleksandar Dragović je skrivio prekršaj za novi penal za domaće i njega je konačno u gol pretvorio Hofman u 55. minutu.

Samo tri minuta kasnije još jedan pogodak za ‘Menš’ i tada je postavljen konačan rezultat. Strelac je bio Amerikanac Fabijan Džonson.