0

LIGA EVROPE: Radnički sada definitivno ide na Maltu

Objavljeno: 05.07.18 u 21:07

Radnički Niš je dobio rivala u prvom kolu kvalfikacija za Ligu Evrope, a to je ekipa malteške Gzire.

Posle pobede u Andori nad Santa Hulijom 2:0, Gzira junajted je na svom terenu potvrdila je bolji tim i sa 2:1 je savladala svog rivala. Ruku na srce gosti su poveli pogotkom Mendeza u 62. minutu. Ipak, samo tri minuta kasnije posle penala izjednačio je Samba. Domaćinu je pobedu doneo Bilbao u 92. minutu.

Radnički iz Niša će Gziru adočekati 12. jula u Nišu, a revanš je sedam dana kasnije na Malti. Pobednik ovog dvoboja igraće sa boljim iz dvomeča Ferencvaroša i Makabija iz Tel Aviva u drugom kolu kvalfikacija za Ligu Evrope.

Video je sa prvog meča odigranoig na Andori, postavljen da se upoznate sa sledećim rivalom ‘Reala sa Nišave’.