0

SERIJA A: Inter i dalje sanja o Ligi šampiona (VIDEO)

Objavljeno: 17.04.18 u 22:45

U premijernom meču 33. kola Serije A Inter je sa 4:0 (1:0) deklasirao Kaljari i ostao u igri za mesta koja vode u Ligu šampiona.

Posle tri vezane utakmice bez pobede, Inter je najzad trijumfovao na svojoj ‘Đuzepe Meaci’. Kaljari je rano otvoren, igrao se 3. minut kada je Kanselo izveo slobodan udarac skoro iz mrtvog ugla, Ikardi nije dirao loptu, a ona je završila iza leđa golmana gostiju – 1:0.

Neroazuri su prednost duplirali u 49. minutu kada je Rafinja ostavio loptu za Ikardija, a Argentinac pogodio za svoj 25. gol u sezoni. Na 3:0 za Inter povisio je Brozović u 60. minutu spektakularnim golom. U 90. minutu konačnih 4:0 postavio je Perišić.

Inter je sada treći na tabeli sa 63 osvojena boda, dva više od Rome i Lacija koji dele četvrto mesto.