0

SUPERLIGA KINE: Goleada za kraj efikasnog kola

Objavljeno: 15.04.18 u 16:47

U poslednjoj utakmici šeste runde kineske Superlige Čongkvin Lifan i Peking Žuan su remizirali rezultatom 3:3 (3:2).

Da ćemo u ovom susretu gledati najveću goleadu šestog kola moglo se naslutiti već na startu, jer smo do 19. minuta videli čak četiri pogotka.

Već u šestom domaćin je poveo golom Fernandinja, a posle dva minuta na 2:0 je povisio Peng. Opet nakon dva minuta stigao je odgovor na drugoj strani, jer je Renato Augusto prepolovio zaostatak tima iz prestonice.

Ali, već u 19. minutu ponovo je bilo dva gola razlike jer njegov sunarodnik Alan Kadlec ponovo bio strelac za Čongkvin Lifan.

Ni tada se gosti nisu predavali. Prvo je do kraja poluvremena Piao smanjio u 29. minutu na 3:2, da bi konačnih 3:3 Peking Žuanu doneo Bakambu posle pet minuta igre u nastavku.