0

SUPERLIGA KINE: Izazivač iz prestonice srušio Pata i Vicela

Objavljeno: 10.03.18 u 10:52

U drugoj utakmici drugog kola Superlige Kine, Tjanđin Kvanđan je na svom stadionu poražen od Peking Renea sa 2:1 (1:0).

Nastavlja se Superliga Kine i donosi nam nova uzbuđenja. Ovog puta zaslužni za novi spektakl su fudbaleri Tjanđin Kvanđana i Peking Renea koji su nam priredili sjajan meč u kojoj su jedni imali velikog razloga za radost, a drugi za priličnu tugu.

Gosti iz Pekinga su poveli u 42. minutu autogolom domaćeg igrača Čua, a nakon samo tri minuta igre u nastavku Čan je povećao rezultat u korist tima iz prestonice.

Alešandre Pato, Aksel Vicel i ostali nisu uspevali da pronađu put do mreže Peking Renea sve do trećeg minuta nadoknade kada je Pato postigao utešni pogodak za Tjanđin Kvanđan.

Domaćin je ostao na samo jednom bodu, dok su gosti stigli do prve pobede u Superligi Kine.