0

PRIMERA: Tresao se Madrid, četiri gola Grizmana u stradanju Leganjesa

Objavljeno: 28.02.18 u 23:51

Fudbaleri Atletiko Madrida raspucali su se protiv Leganjesa i slavili trijumf rezultatom 4:0 (2:0).

‘Jorgandžije’ su navikle svoje navijače da pobeđuju uglavnom minimalnim rezultatom, pa im nekoliko raspucanih mečeva itekako prija. Večeras je nišanske sprave namestio Antoan Grizman koji je postigao sva četiri gola na utakmici.

Sopstvenu goleadu je otvorio u 26. minutu, da bi 10 minuta kasnije duplirao prednost Atletika. Isti učinak Francuz je ponovio i u drugom poluvremenu. Bio je strelac u 56. i 67. minutu za konačnih 4:0.

Atletiko sve više preti Barseloni, došao je samo na četiri boda zaostatka, ali uz utakmicu više jer svoj meč 26. kola katalonski tim igra sutra uveče protiv Las Palmasa u gostima.

U drugoj utakmici poslednjeg večernjeg termina u Primeri, Eibar je golom Kikea u 17. minutu slavio trijumf nad Viljarealom.