2

RAJKOVIĆ SE RAZBRANIO: Krstajiću, vidiš li? Stojkoviću, ‘strepiš li’?

Objavljeno: 12.02.18 u 20:03

Makabi iz Tel Aviva je sa 2:0 savladao Hapoel Akru, ali i pored trijumfa za igrača utakmice izabran je golman reprezentacije Srbije.

Golove za ‘ponos Izraela’ postigli su Atar u 75. i Blekmen u 79. minutu, ali se dan posle utakmice govorilo o Predragu Rajkoviću. Srpski čuvar mreže je čuda činio na gol crti, jer je Hapoel iz Akre napadao sa igračem više tokom većeg dela meča.

– Igrali smo veoma slabo u prvom poluvremenu. Protivnik nas je poprilično pritisnuo, imali su inicijativu, ali Rajković je, na našu sreću, odlično branio – rekao je trener Krojf posle meča.

Da li je ovu partiju Predraga Rajkovića video selektor Mladen Krstajić i da li bi Vladimir Stojković mogao da se uplaši za mesto u timu ‘orlova’…