0

PREMIJER LIGA: Nema šta tu Lester da traži, kada ovako zaigra Serhio Aguero

Objavljeno: 10.02.18 u 20:20

Mančester Siti je ostvario pobedu u meču sa Lisicama u okviru 27. kola engleskog prvenstva.

Rezultat je bio 5:1, a meč je obeležila sjajna partija argentinskog internacionalca koji je postigao četiri gola.

Sve je počelo ranim golom Rahima Sterlinga koji je već u 3. minutu savladao Šmajhela. Ipak, usledio je period bolje igre Lestera nakon čega je u 24. minutu Vardi poravnao rezultat i sa tim pogotkom je postavljen rezultat prvog dela igre.

A onda rapsodija Serhija Aguera. Odmah u trećem minutu nastavka na asistenciju De Brujnea Argentinac trese mrežu Lestera, da bi pet minuta kasnije Belgijanac opet bio asistent a Aguero ponovo postigao gol za 3:1. U 77. minutu je rezultat povisio Serhio Aguero, da bi konačnih 5:1 u poslednjem minutu meča postavio isti igrač iako se činilo da će napadač ostati na het-triku.

ENGLESKA 1 – 27. KOLO

Totenhem – Arsenal 1:0 (0:0)