0

PRIMERA: Katalonci šokirali ‘Jorgandžije’, Barsina šansa za dvocifrenu razliku

Objavljeno: 20.01.18 u 18:49

Fudbaleri Đirone odneli su bod sa gostovanja madridskom Atletiku, odigravši 1:1 u meču 20. kola španskog šampionata.

Iako je domaćin na svom „Vanda Metropolitano“ stadionu dobro otvorio ovaj susret, na vreme došao do vođstva preko Antoana Grizmama u 35. minutu na kraju ipak nisu uspeli da ostvare očekivani trijumf.

Katalonski tim ni ovoga puta se nije predavao, već se hrabro isprstio pred timom Dijega Simeonea i na kraju u 73. minutu došao do izjednačenja preko Portua, a ispostaviće se i do boda u prestonici.

Do kraja utakmice „Jorgandžije“ su imale sasvim dovoljno vremena da pokušaju da stignu do celog plena, ali na njihovu žalost do toga nije došlo. Tako će Barselone nakon ovog kola imati lepu šansu da uveća bodovnu razliku na svo najbližeg pratioca.