0

SUPERLIGA SRBIJE: Čukarički pregazio Rad, Spartak i Vojvodina bez pobednika

Objavljeno: 13.12.17 u 17:30

U utakmicama Superlige Srbije koje su počele u 15 časova Čukarički i Napredak su zabeležili pobede, dok su Spartak i Vojvodina podelili bodove.

Čukarički je preko Bojića u 6, Milojevića u 36. i Docića sa penala u 72. minutu stigao do ubedljivih 3:0 protiv Rada.

Vojvodina je na gostovanju Spartaku odigrala 1:1, iako je domaći tim vodio preko Hajdina od 11. minuta. Ipak, pogotkom Subotića pred kraj prvog poluvremena stigli su gosti do boda.

Napredak je nastavio sa dobrim partijama, pa je pobeda nad Partizanom „potvrđena“ protiv Javora sa 1:0, i to preko Đerića u 66. minutu.