4

SVAĐA SUME I OŽEGOVIĆA: Napredak duplirao prednost, Partizan smanjio sa penala (VIDEO)

Objavljeno: 10.12.17 u 15:35

Odbrana Partizana nastavila je sa lošim izdanjem i u Kruševcu, nakon četiri lako primljena gola u Kijevu.

Nakon što je pukla odbrana po levoj strani u prvom poluvremenu, na gotovo isti način, možda čak i lakše, poklekao je Partizan na početku drugog dela meča.

Napredak je otkrio recept i igra kao u transu. Ponovo je Boranijašević probio po desnom boku, ušao u šesnaesterac potpuno neometan i lako pronašao Uroša Đerića koji je sa dva-tri metra pogodio praznu mrežu.

(Izvor: youtube / AM Video7S)

Posle samo par minuta dosuđen je penal za Partizan. Reklo bi se potpuno opravdano, jer je Boranijašević neoprezno startovao na Nemanju G. Miletića koji je prvi sklonio loptu.

Onda je došlo do svađe između Ožegovića i Sume ko će da izvede jedanaesterac, a na kraju je loptu uzeo Marko Jevtović i smanjio na 2:1.