0

BUNDESLIGA: Hanover i Štutgart otvorili kolo remijem

Objavljeno: 24.11.17 u 23:10

Fudbaleri Hanovera remizirali su na domaćem terenu protiv Štutgarta rezultatom 1:1, u prvoj utakmici 13. kola nemačkog šampionata.

Popularne „Švabe“ imaju više za čime da žale, pošto su do 76. minuta utakmice imali vođstvo, koje je nakon sumnjivog jedanaesterca anulirao Niklas Fulkrug.

Prethodno je Štutgart došao do vošstva u 24. minutu preko Takume Asana i delovalo je da će gosti do kraja uspeti da zadrže to vođstvo i ponesu kući tri boda. Mđutim pomenuti sporni momenat je odlučio da ekipe večeras podele bodove na otvaranju nove runde Bundeslige.