0

REAKCIJE GROBARA NA POLUVREMENU: Ima Partizan svoga Žuninja! (FOTO)

Objavljeno: 02.11.17 u 19:58

Fudbaleri Partizana vode na poluvremenu protiv Skenderbega rezultatom 1:0, nakon maestralo izvedenog slobodnog udarca Zorana Tošića.

Ovaj rezultat svakako raduje navijače Partizana, koji su imali dosta zamerki na račun igre svog tima u prethodnim mečevima.

Nije tim Miroslava Đukića nešto posebno blistao ni tokom prvog poluvremena meča sa albanskim timom, ali je ipak bila konkretnija od rivala, stežala obruč oko gola gostiju a na kraju je popularni Bambi sjajnim golom i slobodnjaka razgalio Grobare i popravio im raspoloženje pred pauzu. Ipak u jednoj stvari se svi slažu, u nastavku se mora nastaviti još jače i dokrajčiti načeti rival.