0

LIGA EVROPE: Keln se raspucao baš kada treba Zvezdi, SMS i Lacio u nokaut fazi

Objavljeno: 02.11.17 u 23:12

Mečevima koji su počeli u 21 čas kompletirana je četvrta runda grupne faze Lige Evrope.

Naravno, nama najzanimljiviji bio je duel u Nemačkoj gde je Keln sa 5:2 porazio BATE.

Nemci su konkretnije počeli sa Belorusima, te su preko Colera već u 16. minutu stigli do prednosti. Međutim u samo dva minuta je tim iz Borisova stigao do preokreta. Prvo je pogodio Milunović, a potom i Signevič, obojica na asistenciju Riosa.

A onda drugo poluvreme koje je u potpunosti pripalo Kelnu. Čak četiri gola je postigao bundesligaš. Prvo je Osako izjednačio u 54. minutu, da bi Girasi u 63. doneo novi preokret. Osako je još jednom pogodio osam minuta pre kraja, da bi se u poslednjem minutu utakmice u listu strelaca upisao i Miloš Jojić.

Zahvaljujući autogolu Le Maršanda u drugom minutu nadoknade utakmice je Lacio pobedio Nicu i plasirao se u narednu fazu sa maksimalnih 12 bodova.