0

GAF DANA ZA SMEH LJUBITELJA FUDBALA: Kad igrač ‘van terena’ postigne gol (FOTO)

Objavljeno: 24.10.17 u 22:09

Izreka ‘ko radi, taj i greši’ danas je dobila veoma simpatičnu potvrdu.

U meču kiparske lige koji su odigrali Doksa i AEK iz Larnake, gostujući sastav stigao je do trijumfa 3:1, a situacija koja iz perspektive portala za praćenje rezultata „Flash score“ zvuči neverovatno dogodila se u 71. minutu.

Naime, minut nakon što je Tulemese svojim drugim golom doveo AEK u vođstvo od 2:1, prema ovom sajtu gosti su postigli još jedan pogodak, i to Muriljo.

No, nije to interesantniji deo, pošto je opis ovog gola ono što privlači pažnju.

Naime, kod informacije o golu stoji – „not on the pitch“.

U prevodu – igrač se, prilikom gola, nije nalazio na terenu!

Ipak, u pitanju je greška ovog inače veoma pouzdanog sajta, pošto nije u pitanju fantomski gol, već pogrešna oznaka, pošto je Muriljo zaradio žuti karton dok je sedeo na klupi za rezerve.