0

KVALIFIKACIJE ZA SP: Salah pogotkom u petom minutu nadoknade odveo Egipat na Mundijal! (VIDEO)

Objavljeno: 08.10.17 u 21:43

Reprezentacija Egipta savladala je večeras na svom terenu selekciju Konga sa 2:1 (0:0) i tako postala 15. reprezentacija koja je overila „vizu“ za Rusiju.

„Faraoni“ su do pobedonosnog gola stigli iz jedanaesterca u petom minutu nadoknade a siguran egzekutor bio je Mohamed Salah, koji je danas bio dvostruki strelac za svoj tim.

Prethodno je krilni napadač Liverpula doneo prednost svom timu u 63. minutu, ali je u 88. minutu usledio šok za domaćina kada je Bouka Mutu doneo Kongu izjednačenje.

Ipak kao što smo već pomenuli u nadoknadi vremena dosuđena je najstroža kazna za Egipat, a Salah je pogotkom doneo svom timu plasman na Mundijal kolo pre kraja kvalifikacija, pošto njegov tim sada ima nedostižna četiri boda više od Ugande.

Izvor:Youtube/GrandFootball