0

SERIJA A: Romi dovoljno poluvreme za kanonadu Udinezea (VIDEO)

Objavljeno: 23.09.17 u 16:55

Fudbaleri Rome lako su obavili posao u šestom kolu protiv Udinezea, pošto su slavili sa 3:1 (3:0).

Možda je poraz od Intera na Olimpiku pre dva dana bio samo loš dan, možda i dokaz kvaliteta ‘nero-azura’, ali se Roma vrlo brzo vratila na pobednički kolosek i nastavila sa ubedljivim pobedama.

Posle Atalante u vanrednom kolu pre par dana, danas je savladan Udineze sa ubedljivih 3:1, pri čemu su sva tri gola ‘vučice’ postignuta u prvom poluvremenu.

Najpre je Edin Džeko načeo goste sa ‘Friulija’, a zatim je El Šaravi sa svoja dva pogotka pre odlaska na odmor stavio tačku na ovaj meč.

Nije Roma do kraja želela da previše zapinje, iako je u 89. minutu imala veliku priliku za četvrti gol, ali je Peroti promašio jedanaesterac.

Kazna je stigla samo minut kasnije, kada je Larsen dao utešni gol za Udineze i postavio konačnih 3:1.

(Izvor: youtube / PavlikTNS 2)