0

PREMIJER LIGA: Hadersfild primio prvi pogodak i to ‘evroautogol’, Bilić se spasio (VIDEO)

Objavljeno: 11.09.17 u 22:55

U poslednjem meču 4. kola Premijer lige Vest Hem je na Olimpijskom stadionu u Londonu savladao Hadersfild sa 2:0 (0:0), čime je Slaven Bilić sebi produžio boravak na klupi.

Hadersfild je u grad na Temzi stigao sa sedam bodova i bez primljenog gola. Ipak, onako kako je večeras igrao nije moglo, a da ne primi prvi. Već u 13.minutu je Ćićarito pogodio prečku za Vest Hem. Samo 14 minuta kasnije nova šansa za ‘čekićare’, Kolins je šutirao glavom, ali je golman gostiju bio na mestu.

Pedro Obiang Goal HD – West Ham 1-0… by livegoalsfootball

Hadersfild je prvi put zapretio tek u 55.minutu kada je Biling šutirao, a Hart odbranio. U 73. minutu gosti su primili prvi gol u Premijer ligi. Obiang je šutirao sa 20 metara, lopta je pogodila jednog defnazivca, pogodila stativu i prevarila Losla. Samo četiri minuta kasnije potpuni nokaut, rezervista Aju je pogodio za 2:0 i radost Slavena Bilića na 49. rođendan.