SERIJA A: Napoli do poluvremena bled, a posle tri ‘komada’ Bolonji

Objavljeno: 10.09.17 u 23:00

Nastavili su Napolitanci sa stoprocentnim učinkom ove sezone.

Ali i čini se da još uvek nisu naišli na pravog rivala.

Prvo je sa rezultatom 3:1 savladana Verona, pa potom istim i Atalanta koja je vodila i pretila, a danas i Bolonja. Opet je postignut isti broj golova, tri, s tim što je Bolonja imala stvarno minimalne šanse da ozbiljnije zapreti Reini.

Za sve se večeras pitao Napoli. Dok je igrao loše, tokom prvog poluvremena, nije bilo golova, ali onda je usledilo drugo sa tri. Insinje je prvo proigrao Kaljehona za 1:o u 66. minutu, a onda u finišu još dva gola gostiju. I to Mertens i Zjelinski, u razmaku od samo pet minuta.

Nešto ranije je i Torino uspeo da dođe do tri boda, ali tek nakon velikog mučenja. Izabranici Siniše Mihajlovića su u trećem minutu nadoknade utakmice postigli pobedonosni gol, i to nakon što je Adem Ljajić majstorski proigrao Falkea, protiv Beneventa.