0

SUPERLIGA KINE: Hebei ide ka vrhu, Pato doneo pobedu Tijanđinu (VIDEO)

Objavljeno: 20.05.17 u 15:47

U preostala dva meča subotnjeg programa Superlige Kine pobede su zabeležile ekipe Hebeija na svom terenu i Tijanđin Kvanžana u gostima.

Hebei je na svom terenu dočekao Liaoning i savldao ga sa 2:0, što je za domaćina bila treća pobeda u prethodna četiri meča. Igrao se 7. minut kada je Laveci asistirao do Hang Rena, a ovaj pogodio za 1:0. Konačnih 2:0 postavio je Gui Hong golom na asistenciju Žao Minghjana. Hebei se ovom pobedom popeo na treće mesto i preskočio je Gvangžu R&F našeg Dragana Stojkovića Piksija.

Tijanđin Kvanžan, koji je spreman da potroši još desetine miliona evra za dovođenje Dijega Košte, najzad je pobedio posle pet utakmica posta. Pao je Čongking u gostima golom Pata u 19. minutu utakmice.