0

LIGA ŠAMPIONA: Kašai bukvalno ubio Bajern, dva gola Ronalda u produžetku iz ofsajda za prolazak Reala (VIDEO) (FOTO)

Objavljeno: 18.04.17 u 23:23

Real iz Madrida izbacio je Bajern iz Minhena u četvrtfinalu Lige šampiona, ali je pitanje da li bi rezultat bio takav da je meč protekao bez velikih grešaka Viktora Kašaija, sudije iz Mađarske.

Kao da nije bilo dovoljno to što je Kašai bez ikakvog razloga isključio Artura Vidala pri vođstvu Bajerna od 2:1, Mađar je u prvom produžetku odlučio da se potrudi još malo.

Tako je u 105. minutu Kristijano Ronaldo postigao gol za 2:2 iz situacije koja je trebalo da bude, bez trenutka premišljanja, zaustavljena, jer se Portugalac našao u ofsajdu.

Isto se ponovilo nekoliko minuta kasnije. Opet je Portugalac bio u ofsajdu, i opet je sudija ostao nem.

Ovako, crveni karton Vidalu uz dva gola iz ofsajda – dovoljno da Real zabeleži ubedljiv trijumf, a timu iz Minhena preostaje da se zadovolji dominacijom u Nemačkoj.

(Youtube/I Love Football)

Pre toga, Real je poveo prvim golom Krisitjana Ronalda na meču u prvom poluvremenu, da bi Bajern poravnao preko Levandovskog iz penala, a potom i preokrenuo autogolom Serhija Ramosa.

Konačnih 4:2 pred kraj drugog produžetka postavio je Asensio.

Real Madrid – Bajern Minhen 4:2 (1:2, 0:0) posle produžetka – prvi meč 2:1

(Ronaldo 76, 105,110, Asensio 112 – Levandovski 53 pen, Ramos 78 a.g.)