0

DANAS NAM NIJE DAN: ‘Orlići’ remizirali sa Ukrajincima u Staroj Pazovi

Objavljeno: 28.03.17 u 20:20

Fudbalska reprezentacija Srbije do 2o godina odigrala je samo 1:1, u drugom meču na kojem ih je predvodio Ilija Petković.

Nakon što su omladinci odigrali bez golova sa Kiprom, a mlada reprezentacija poražena u Slovačkoj (2:1) bez obede je ostala i U20 reprezentacija.

Srbija je tokom većeg dela prvog poluvremena bila bolji rival, što su krunisali i ranim pogotkom u 17. minutu, kada je Aleksandar Lutovac naleteo na jednu odbijenu loptu nakon šuta Nemanje Radonjića i ubacio je u mrežu za vođstvo.

U nastavku su naši fudbaleri imali još nekoliko dobrih šansi da duliraju vođstvo ali promene rezultata nije bilo sve do samog finiša prvog dela. Tada je u 42. minutu Ukrajina došla do pogotka prekoArtema Dobvika i na odmor se otišlo u egalu.

Drugo poluvreme donelo je još nekoliko povoljnih šansi za reprezentaciju Srbije ali promene rezultata ipak nije bilo.