0

DO SADA NEVIĐENO: Sudija simulirao da ga je legendarni Luis Fabijano udario, a onda ga isključio (VIDEO)

Objavljeno: 27.03.17 u 12:30

Gorelo je sinoć u velikom derbiju Rio de Žaneira u kome su Flamengo i Vasko da Gama igrali nerešeno 2:2.

Na legendarnoj Marakani glavni arbitar meča je bio u prvom planu. Naime, pri vođstvu ‘moreplovaca’ 1:0 sudija je isljučio njihovog najboljeg igrača legendarnog napadača Luisa Fabijana. Bivši špic Sevilje je u 54. minutu zbog faula dobio žuti karton, a kada je krenuo da se raspravi sa sudijom, ovaj je odglumio da ga je Fabiano udario i pokazao mu crveni karton. Svi su bili u neverici…

Kasnije je sudija napravio kompenzaciju, pa je u 95. minutu odlučio da svira penal za Vasko i tako su gosti stigli do 2:2, jer su posle ‘poklona’ fudbaleri Flamenga poveli sa 2:1.