BUNDESLIGA: Lajpcig nemoćan protiv Verdera, Keln razbio Hertu (VIDEO)

Objavljeno: 18.03.17 u 17:47

Od pet mečeva koliko je za sada odigrano u današnjem programu Bundeslige, viđen je samo jedan remi.
Pobede su upisali Verder, Keln, Hofenhajm i Volfsburg.

Najefikasniji su bili Keln i Herta. To se moglo i očekivati nakon prvog pogotka koji je viđen već u šestom minutu, a Osako je bio strelac. Nakon toga je usledila rapsodija Modestea, Francuz je za dva minuta zatresao dvaput mrežu tima iz Berlina i Keln je poveo rezultatom 3:0 na poluvremenu. Ibišević je smanjio sa bele tačke, da bi Modeste kompletirao het-trik u 63. minutu meča. Bruks je bio poslednji strelac, ali ishod nije u velikoj meri promenjen.

Anthony Modeste Goal HD – FC Koln 4-1 Hertha… by riqezi

Lajpcig je ponovo izgubio, ovaj put je bio bolji Verder i to prilično ubedljivo. Drugoplasirani tim Nemačke je vezao tri meča bez pobede, a za ovaj poraz su odgovorni bili Junuzović, Grilič i Kajnc.