0

BUNDESLIGA: Borusiji dovoljan jedan gol za pobedu (VIDEO)

Objavljeno: 17.03.17 u 22:28

U premijernom meču 25. kola Bundeslige Borusija iz Dortmunda je na svom terenu savladala Ingolštad 1:0 (1:0).

‘Milionere’ ove sezone prate povrede igrača, ipak to ih nije sprečilo da minimalnim rezultatom savladaju autsajdera. Gol odluke dogodio se u 14. minutu kada je Šmelcer uposlio Obamejanga, a Gabonac uradio ono što najbolje zna, da postigne gol – 1:0.

Meč je bio zanimljiv samo u prvih 45 minuta kada se nešto i događalo ispred dva gola. Posle pogotka Borusije zapretio je Ingolštad, ali je Matip slabo šutirao i nije bilo posla sa Burkija. Gost su su zapretili u 27. minutu, ali je Lecki bio neprecizan. Borusija je samo dva minuta kasnije mogla da udvostruči prednost, ali je Durm promašio zicer. Drugo poluvreme je obeležila jedna šansa za ‘milionere’. ali je Sokratis bio neprecizan.

Borussia Dortmund 1-0 Ingolstadt all goals by AllReplayGoals