1

SLS: Pobeda Partizana, pred derbi ista meta – isto odstojanje (VIDEO)

Objavljeno: 25.02.17 u 19:05

Fudbaleri Partizana savladali su Borac iz Čačka u meču 23. kola Superlige Srbije sa 2:1, čime su odgovorili Crvenoj zvezdi nakon pobede u Bačkoj, pa će u 153. večiti derbi ući sa šest bodova manjka.

Dobro su igrači iz Humske otvorili meč, napadali su, a u 26. minutu stigala je i nagrada – Kosović je iskoristio pas Vulićevića i postigao vodeći pogodak.

Osam minuta kasnije rezultat je bio 2:0, pošto je Leonardo iskoristio jedanaesterac.

U drugom poluvremenu nešto drugačija slika, Čačani su shvatili da nemaju šta da izgube, a Stefan Mihajlović je pokazao da je sa razlogom nosio dres Crvene zvezde, i zadavao je dosta muka Partizanovoj odbrani.

Ipak, sem utešnog gola u 66. minutu iz penala, igrači Borca nisu uspeli da ozbiljnije ugroze vođstvo Partizana, pa će crno-beli protiv Crvene zvezde za nedelju dana imati priliku da se približe na samo tri boda večitom rivalu.